Методичний тиждень

Методичний тиждень - це своєрідний звіт досвідчених вчителів, вчителів-методистів, старших вчителів про свою роботу. В програму методичного тижня нашої школи входить: проведення відкритих уроків, позакласних виховних заходів майстрами педагогічної праці, психолого-педагогогічного семінару , підготовка методичних розробок, виставки наочних посібників, дидактичного матеріалу.

В усіх учасників методичного тижня уроки пройшли на достатньому рівні, у кожного з них можна виділити найбільш цінне на уроках: правильний вибір форм, методів і прийомів навчання, використання новітніх інформаційних технологій в поєднанні з традиційними, які стимулювали активність та пізнавальний інтерес учнів до навчання.