Статті

Урок української мови у 3-в класі на тему: Загальне поняття про іменник. Іменники, що означають назви істот та назви неістот

Урок української мови  у 3-в класі на тему: "Загальне поняття про іменник. Іменники, що означають назви істот та назви неістот"

Розробила та провела вчитель: Літвінцева Н.М

Тема: Загальне поняття про іменник. Іменники,що означають назви істот та назви неістот.

Мета:розширити й поглибити знання  учнів про іменник як частину мови; вдосконалювати вміння виділяти іменник  серед інших частин мови через правильно поставлене запитання;ознайомити з термінами «назви істот» і «назви неістот»; розвивати словниковий запас учнів, виховувати навички грамотного письма.

Обладнання:  малюнки будинків із запитаннями хто?, що?,  іграшковий мікрофон, картки із завданнями.

Тип уроку: урок засвоєння  нових знань.