Ви тут: ЛіцейНовини ліцеюПерший дзвоник нового навчального року

Перший дзвоник нового навчального року

Сьогодні пролунав дзвінкоголосий перший дзвоник нового навчального року, закликаючи шкільну родину до рідної школи. З посмішкою на вустах і з тривогою в очах урочисто стоять на Святі знань наймолодші члени шкільної громади — першокласники. Школа радо зустрічає їх, педагоги турботливо ведуть першачків вперше до класу, за ними на перший урок до класних кімнат ідуть й інші учні. Цьогоріч перший урок присвячений європейським цінностям, які мають стати фундаментом у розбудові нової сучасної України.

У рамках цієї тематики в нашій школі було проведено ряд заходів: молодші школярі здійснили веб-подорож Україною, у п’ятих класах був проведений урок-гра «З чим ми йдемо в Європу», середня ланка учнів розглядала можливості євроклубів як засіб спілкування з учнями різних країн, можливістю розказати світу про неньку Україну; у старших класах був презентований усний журнал: «Знай наших!», який мав на меті продемонструвати могутній інтелект української нації, її величний внесок у світову науку і культуру. Усе, про що говорили учні й педагоги, чим пишалися, про що мріяли, свідчило про  одне: ми — горді тим, що українці, і ми будемо європейською державою з усіма її цінностями, адже настав для цього час, про який колись писав Великий Каменяр:

Та прийде час, і ти огнистим видом

Засяєш у народів вольних колі.

• 1-й дзвоник_1
  • 1-й дзвоник_2