Ви тут: ЛіцейНовини ліцеюДень відкритих дверей

День відкритих дверей

16.09.2017р. у КЗ «НСЗШ № 9» відбувся День відкритих дверей для майбутніх першокласників, на який були запрошені батьки та діти. Під час зустрічі з адміністрацією школи та педагогами батьківська громада та майбутні учні ознайомилися з режимом роботи школи та освітніми послугами, які наш навчальний заклад може запропонувати. У цьому навчальному році в КЗ «НСЗШ № 9» курси для першокласників спрямовані на всебічний розвиток дитини, тому на них учням пропонуються розвиваючі заняття з англійської мови, математики, фізичної культури, музичного мистецтва, письма та розвитку зв’язного мовлення. Під час зустрічі майбутніх учнів розважали казкові герої, залучаючи дітей до міні-вистав, танців, пісень. Батьки та діти були задоволені: перші – отримавши корисну інформацію, другі – заохочувальні призи.

Чекаємо всіх охочих навчатися в нашій школі щосуботи о 9.00.

• День відкритих дверей _1
  • День відкритих дверей _2