See other templatesSee other templates
Menu

Списки майбутніх першокласників

Список майбутніх першокласників 1-А клас

Вчитель: Крутій Н.П.

Прізвище, ім. я, по батькові дитини

Дата подання заяви

Примітка

1

Андрієнко Анастасія Сергіївна

23.12.2017

 

2

Білий Нікіта Віталійович

16.09.2017

Дитина мікрорайону

3

Гоман Вікторія Сергіївна

16.09.2017

Дитина мікрорайону

4

Гуржій Мирослава Сергіївна

16.09.2017

 

5

Денисов Артем Денисович

07.02.18

 

6

Жук Катерина Олександрівна

16.09.2017

Дитина мікрорайону

7

Кислянов Артем Євгенович

16.09.2017

 

8

Кікнавелідзе Бадрі Зурабійович

16.09.2017

Дитина мікрорайону

9

Кісіль Світлана Володимирівна

16.09.2017

 

10

Кудря Вікторія  Андріївна

16.09.2017

Дитина мікрорайону

11

Кузниченко Єгор Денисович

16.09.2017

Дитина мікрорайону

12

Купріянов Денис Сергійович

16.09.2017

 

13

Кожушна Вікторія Олександрівна

16.09.2017

 

14

Колейко Максим Ігорович

16.09.2017

Дитина мікрорайону

15

Мельникова Софія Сергіївна

16.09.2017

 

16

Мироненко Анастасія Ярославівна

16.09.2017

 

17

Михайлюк Катерина Сергіївна

16.09.2017

Дитина мікрорайону

18

Надєіна Уляна Юріївна

16.09.2017

 

19

Назарова Таміла Вікторівна

16.09.2017

 

20

Нізелькаєва Анна Сергіївна

16.09.2017

Дитина мікрорайону

21

Пасічнюк Ксенія Максимівна

16.09.2017

 

22

Позігун Матвій Максимович

16.09.2017

 

23

Старожилова Ярослава Сергіївна

16.09.2017

 

24

Тертична Марія Сергіївна

29.08.17

 

25

Фокін Богдан Андрійович

16.09.2017

 

26

Хатін Нікіта Олексійович

29.08.17

Дитина мікрорайону

27

Хорошун Ніка Максимівна

16.09.2017

Дитина мікрорайону

28

Чирський Нікіта Назарович

16.09.2017

Дитина мікрорайону

29

Яцун Богдан Дмитрович

16.09.2017

 

Список майбутніх першокласників

1-Б клас

ПІБ

Дата

подання заяви

Примітка

 

          1           

Астраханцев Роман Олександрович

16.09.2017

дитина мікрорайону

          2           

Ведмеденко Андрій Влодимирович

07.05.2018

дитина мікрорайону

          3           

Есаулова Анна Вячеславівна

16.09.2017

 

          4           

Ісаєв Олексій Владиславович

08.09.2017

дитина мікрорайону

          5           

Каряка Єлизавета Олексіївна

23.02.2018

дитина мікрорайону

          6           

Каторжних Олександр Олександрович

02.05.2018

дитина мікрорайону

          7           

Киселевська Єлизавета Денисівна

16.09.2017

дитина мікрорайону

          8           

Копійка Мілана Миколаївна

11.04.2018

дитина мікрорайону

          9           

Круць Андрій Максимович

17.11.2017

дитина мікрорайону

        10         

Круць Дмитро Максимович

17.11.2017

дитина мікрорайону

        11         

Кудін Владислав Павлович

23.09.2017

 

        12         

Куликов Іван Дмитрович

16.12.2017

 

        13         

МендрухМарк Сергійович

16.09.2017

 

        14         

Мещанінов Євгеній Євгенійович

16.09.2017

 

        15         

Могильний Єгор Дмитрович

26.04.2018

 

        16         

Орлов Михайло Вікторович

16.09.2017

 

        17         

Панченко Назар Костянтинович

23.09.2017

 

        18         

Переметчик Кирило Дмитрович

22.09.2017

 

        19         

Подольська Вероніка Євгенівна

18.11.2017

 

        20         

Рикова Марія Олегівна

23.09.2017

дитина мікрорайону

        21         

Руденко Марія Андріївна

16.09.2017

дитина мікрорайону

        22         

Скачков Іван Юрійович

16.09.2017

дитина мікрорайону

        23         

Стукалов Максим Романович

20.09.2017

дитина мікрорайону

        24         

Ткач Михайло Миколайович

24.03.2018

 

        25         

Фоминок Ксенія Іллівна

01.03.2018

дитина мікрорайону

        26         

Фролов  Ерік Едуардович

05.12.2017

 

        27         

Черненко Вероніка Сергіївна

09.06.2017

 

        28         

Шах Марина Денисівна

26.09.2017

 

        29         

Шумей Дарина Вячеславівна

21.10.2017

 

1-В клас

Вчитель: Літвінцева Н.М.

Імя та прізвище

Дата подання заяв

Примітка

(дитина мікрорайону)

1

Алафанова Аріна

16.09.17

 

2

Банада Тимур

31.08.17

+

3

Банадига Нікіта

23.09.17

+

4

Богатова Софія

16.09.17

 

5

Болдирєв Кіріл

17.10.17

 

6

Виноходова Аріна

15.09.17

 

7

Водоп’ян Софія

16.09.17

 

8

Гончаров Ілля

07.09.17

 

9

Горбунов Євненій

16.04.18

 

10

Денисюк Назар

18.09.17

 

11

Зав’ялова Софія

04.09.17

+

12

Знагован Олександр

23.08.17

+

13

Жук Карина

08.05.18

 

14

Карабан Ростислав

04.10.17

 

15

Касьянов Максим

28.09.17

 

16

Клягіна Владислава

15.09.17

 

17

Коваленко Денис

30.06.17

+

18

Красов Артем

07.10.17

 

19

Луговський Арістарх

16.09.17

 

20

Лунгул Дар’я

16.09.17

 

21

Макарчук Ярослав

14.08.17

 

22

Марченко Евеліна

03.10.17

 

23

Олійник Артем

16.09.17

+

24

Панченко Дар’я

23.04.18

+

25

Петренко Ксенія

30.08.17

 

26

Пилипенко  Денис

31.08.17

 

27

Стрілець Марина

23.09.17

+

28

Туровець Андрій

23.09.17

+

29

Хільчук Олександра

11.01.18

 

30

Шведоненко Аріна

26.04.18

+

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Останнє оновлення: Вівторок, 08 травня 2018, 10:03

Меню

Menu

Карта сайта

Menu
Go to top