Звіт директора школи 2018

11 вересня 2018 року у школі відбулася батьківська конференція, на якій адміністрація школи звітувала про проведену навчально-виховну роботу за минулий рік. На конференції були присутні голови та члени класних батьківських комітетів всіх класів. Директор школи Казакова Галина Вікторівна наголосила, що в 2017-2018 навчальному році управління закладом було спрямовано на здійснення державної політики в галузі освіти, збереження кількісних і якісних параметрів мережі, створення належних умов для навчання і виховання учнів, удосконалення змісту навчально-виховного процесу, впровадження нових освітніх технологій, розвиток здібностей дітей і підлітків. Підвищення ефективності якості внутрішкільного контролю і управління забезпечувалося основними документами планування роботи: перспективним, річним, робочим навчальним, місячним планами. Наявна комп’ютерна мережа та достатній рівень комп’ютерної грамотності педагогічних працівників забезпечило створення ефективної цілісної системи інформаційно-аналітичного супроводу. Галина Вікторівна звернула увагу на те, що адміністрація школи постійно проводила спільний аналіз і розгляд важливих питань разом з Радою школи, піклувальною радою, профспілковим комітетом, методичною радою. Також директор школи надала присутнім офіційні дані: про рух та успішність учнів, соціальний паспорт школи, особливості харчування в минулому навчальному році, про роботу з обдарованими учнями, про участь учнів школи у Всеукраїнських конкурсах, розповіла про активне шкільне життя невтомних вчителів, дітей, батьків. Як підсумок, Галина Вікторівна окреслила основні завдання школи на 2018-2019 навчальний рік. Заступник директора з НВР Асессорова С.В. ознайомила присутніх з підсумками проведення ДПА та основними напрямками роботи педколективу на новий навчальний рік. Деревянко А.Ю., заступник директора з ВР, дала вичерпну інформацію про реалізацію шкільної програми національно – патріотичного виховання та систему роботи зі збереження життя та зміцнення здоров’я учнів. Заступник директора з АХЧ Хоменко Н.І. звітувала про виконані роботи з господарських питань і ознайомила з планом ремонтних робіт на 2018-2019 н.р.

Останнє оновлення: П'ятниця, 28 вересня 2018, 08:42