Тиждень педагогічної майстерності 2017

Урок позакласного читання в 4-му класі Тема: „Шевченкове слово в віках не старіє...”

Розробив і провів вчитель початкових класів КЗ "НСЗШ І-ІІІ ст. №9" Романчик В.М.

Тема: „Шевченкове слово в віках не старіє...”

Мета:
• глибше ознайомити учнів із життям і творчістю Т.Г.Шевченка; вчити сприймати зміст поезії, відображати його в малюнках;
• розвивати пам'ять, мислення, увагу, вміння робити самостійні висновки;
• виховувати почуття любові і поваги до світлого образу поета мислителя Т.Г.Шевченка.

Обладнання: портрет Т.Шевченка, ілюстрації картин, автопортрет, книжки Т.Г.Шевченка(" Кобзар" та інші).

Математика. 2-В клас.

Математика. 2-В клас. Вчитель КЗ "НСЗШ І-ІІІ ст. №9" Бєлова Н.Г.

Тема.Читання прикладів на множення. Назви чисел при множені. Розвязування задач на множення.

Мета: ознайомити учнів з назвами чисел при множенні;

формувати вміння читати приклади на множення;

закріплювати обчислювальні прийоми додавання і віднімання;

розвивати вміння розв'язувати задачі на множення;

логічне мислення;

виховувати акуратність.

Укр. мова 2 клас. Урок 63. Питальні речення.

Тема урока: «Питальні речення. Розділові знаки в кінці питальних речень. Логічний наголос у питальних реченнях»

Мета: дати учням уявлення про питальні речення; формувати навички інтонування питальних речень; розвивати усне мовлення учнів; виховувати бережливе ставлення до книги.

Розробила і підготувала: Савченко А.С. вчитель 2-Г  класу КЗ "НСЗШ І-ІІІ ст. №9".

Урок музики. 1-А клас. Тема: «Музика і природа»

Урок музики.  1-А клас. Тема: «Музика і природа»

Вчитель музики КЗ "НСЗШ І-ІІІ ст. №9" Смирнова Тетяна Семенівна

Мета:
   навчальна: учити учнів визначати життєвий та емоційний зміст музичних творів; продовжувати формувати вміння виражати характер музичних творів пластичними рухами та виконанням;
   розвивальна: розвивати ціннісне ставлення до музики;
   виховна: виховувати любов до природи, почуття людяності.
      Музичний матеріал: С. Прокоф’єв «Ходить місяць над лугами»; поспівка «Ходить мі­сяць»; Б. Фільц «Морозець»; А. Філіпенко «Новорічна»; гра «Телевізор».
       Наочні посібники: нотна хрестоматія; репродукції картин «Березовий гай» Л. Куїнджі та «Лютнева блакить» і. Грабаря; казка «Ой, який музика!»; «Музичний віночок. Робо­чий зошит із музичного мистецтва. 1 клас»; вірші «Зорі у воді», «Ніч» Н. Красоткіної
      Обладнання: дитячі музичні інструменти; комп’ютер; фонохрестоматія.
      Тип уроку: комбінований урок.

Конспект уроку на тему: Симетрія (9 клас, геометрія)

Конспект уроку на тему: Симетрія (9 клас, геометрія)

Розробив і провів учитель математики Дяченко Л.О.

Урок-кейс з геометрії для учнів 9 класу за темою: Симетрія.

Мета: розширити поняття симетрії; перевірити знання за темою та навички побудови симетричних фігур; розпізнавати фігури, що мають осьову чи центральну симетрії; розглянути приклади симетрії у навколишньому світі;

розвивати інтерес до предмету, творче мислення, креслярські навички;

виховувати навички самостійної роботи та роботи в парах.