Ви тут: НавчанняСемінари, конференції, педрадиМіський семінар-практикум для вчителів історії

Міський семінар-практикум для вчителів історії

26 листопада 2015 року  в КЗ «НСЗШ  I-III ступенів №9»  відбувся міський семінар-практикум для  вчителів історії на тему  «Реалізація ключових компетентностей учнів на уроках історії як важливий чинник соціалізації особистості» . Семінар проводився  у рамках нового науково-методичного проекту освітян  Дніпропетровської області  -  «Освітні стратегії соціалізації особистості громадянського суспільства».  Під час роботи учасники семінару розглядали та обговорювали  педагогічні стратегії та  інноваційні  навчально-виховні технологій, спрямовані  на розвиток соціальної компетентності  учнів,їхньої здатності до активної участі у справах суспільства і держави на основі глибокого усві­домлення своїх прав і обов'язків, себе як повноправного члена соціальної спільноти, громадянина своєї країни.

Практичною частиною семінару  стали відкриті уроки педагогів СШ №9:

Урок-реквієм «Крути – наша слава, наша історія», 10 клас

(вчитель Міщенко С.В.)

«Нікопольський край – столиця п’яти Запорозьких Січей», 8 клас

(вчитель Семенюк Н.А.)

Цікавим для учнів і зворушливим для вчителів став  виховний захід « Я єсть народ, якого правди сила ніким звойована  ще не була», під час якого відбулася зустріч учасників навчально-виховного процесу  з ветераном АТО  Голтвою С.П.  Відважний захисник України  розповів учням  про те, як українські  воїни героїчно захищають незалежність нашої держави на Сході України.

Підсумовуючи роботу  семінару, його учасники  виробили методичні рекомендації учителям історії та інших суспільствознавчих дисциплін  щодо

широкого впровадження компетентнісного підходу при викладанні предметів суспільствознавчого спрямування, які мають  виступати своєрідною серцевиною моральності, патріотичності, правової культури й поведінки, формування честі й гідності у молодого покоління.

Завантажити матеріали можна тут