Ви тут: НавчанняСемінари, конференції, педрадиПедагогічна рада на тему «Діагноз: неуспішність. Причини неуспішності та шляхи її подолання»

09 лютого в школі пройшла педагогічна рада на тему «Діагноз: неуспішність. Причини неуспішності та шляхи її подолання»

Метою педради було проаналізувати рівень успішності учнів, визначити фактори, від яких вона залежить, напрацювати шляхи підвищення якості знань, подолання неуспішності.

Розглянувши причини неуспішності школярів різних вікових груп, педагогічний колектив прийшов до висновку, що  для того, щоб допомогти учневі з низьким рівнем підготовки, необхідно зацікавити його, що приведе до внутрішньої мотивації діяльності.

Треба виходити з постулату, що хоча виховання, школа і вчитель не всесильні, але їхня можливості великі, і треба в максимальному ступені використовувати ці можливості, спираючись на глибоке і всебічне знання учня, його особливостей і якостей.

Тільки при здійсненні зазначених умов можна домогтися повної успішності учнів, попередити їх відставання та неуспішність.

• Педрада_1
  • Педрада_2