EduPay – це сервіс для контролю і обслуговування освітніх платежів

Всі освітні заклади міста почали використовувати систему освітніх платежів EduPay.

Тепер батьки зможуть сплачувати благодійні внески на певні потреби школи, та відстежувати їх використання..

• Заклад інформує про фінансові потреби
  • Батьки самостійно обирають суму та призначення платежу
  • Батьки контролюють збір суми
  • Звіт про витрати всім платникам

EduPay – це сервіс для контролю і обслуговування освітніх платежів. Будьте інформовані. Сплачуйте - онлайн. Допомагайте – свідомо.

Сервіс надає офіційну інформацію про фінансування відділів освіти з порталу відкритих даних Е–дата. Дозволяє швидко та зручно сплатити онлайн за будь–які навчальні заклади. Надає свідомим батькам та відповідальним навчальним установам контроль спільнокоштів через сервіс «Свідома благодійність».

На EduPay - все вільно, бо сплатити можна, як Ви бажаєте. На EduPay все відкрито – бо Ви бачите ті освітні витрати, що Вам потрібні. На EduPay – все приватно, бо платнику надається інформація, що цікавить тільки його.

Наша місія – щоб кожна копійка освітніх бюджетних та особистих батьківських витрат стала вкладом в якісну освіту дітей.

Наші користувачі – свідомі і небайдужі батьки, яким важливо майбутнє своєї дитини. Наші партнери – відповідальні заклади і відділи освіти, які створюють новий формат освіти.

Докладніше, якщо у Вас залишились питання.