Ви тут: ВиховнаВиховні заходи2013-2014 н.р.Міський конкурс агітбригад інспекторів руху

Міський конкурс агітбригад інспекторів руху

24  жовтня на базі КЗ «НСЗШ № 3» з метою пропаганди безпечної поведінки на вулицях і дорогах, попередження дитячого травматизму, неухильного виконання правил дорожнього руху, популяризації діяльності та підвищення рівня іміджу Державтоінспекції та загонів ЮІР відбувся міський конкурс агітбригад інспекторів руху.

Конкурс капітанів загонів ЮІР. Шаламов Назар виборов почесне ІІІ місце.           Міський конкурс агітбригад юних інспекторів руху

Нашу школу представила команда учнів 7-Б класу, яку супроводжував керівник програми «Котигорошко» шкільної дитячої організації «СЕНС» Скрипник Іван (11-А)

У капітанському конкурсі очільник нашої команди Шаламов Назар виборов почесне ІІІ місце, вдало пройшовши всі етапи змагання.