Ви тут: ВиховнаВиховні заходи2014-2015 н.р.Тиждень права

Інформація по проведення Всеукраїнського тижня права

З 8 по 12 грудня в КЗ «НСЗШ №9»в рамках Всеукраїнського тижня права були організовані й проведені різноманітні заходи. В початковій школі пройшли виховні години «Права дитини в малюнках»(1 клас), «Права дитини в казках»(2 клас), конкурсна програма про права дітей (3-4 клас) Практичний психолог Гапоненко Ольга Євгенівна провела практичне заняття з елементами тренінгу «Права дитини. Ні насильству в сім’ї» (5-6 клас) Вчителі правознавства разом з класними керівниками провели: - практикум «Права, обов’язки дитини» (7-8 класи); - годину спілкування «Що треба знати про права і закон?»(9 клас); - турнір знавців права «Магістри юстиції» 10-11 класи); У рамках тижня проходив літературний конкурс єсе на тему „Національна гідність і національна свідомість. Якими їм бути?” 10 -11 класах; конкурс газет на правову тематики для 9-11 класів, лекторій для учнів 8-9 класів «Права людини. Історія і сучасність», у бібліотеці школи була оформлена книжкова виставка "Права людини і громадянина в Україні».
  • Тиждень права_1
  • Тиждень права_2