Ви тут: МетодикаМетодична скарбницяПосібник "Розвиток мовленнєвих компетентностей учнів на уроках української мови та літератури"

Костюченко Вікторія Іллівна_1Автор: Костюченко Вікторія Іллівна, вчитель української мови та літератури  КЗ «Нікопольська середня загальноосвітня школа I- III ступенів№9»

Представлений досвід розкриває важливе значення формування й розвитку комунікативних компетентностей учнів в умовах особистісно – зорієнтованого навчання.

Актуальність даної проблеми обумовлюється сучасними тенденціями в світі, потребами українського освітнього процесу, основними програмними документами.

У досвіді представлена робота над удосконаленням системи вивчення української мови в загальноосвітній школі, пошук шляхів формування й розвитку мовних компетентностей учнів.