Ви тут: ВиховнаВиховні заходи2015-2016 н.р.День інваліда

День інваліда

Усі діти різні, але усі вони рівні у своїх правах.  2 грудня – день підтримки дітей з особливими потребами. Таких дітей  в нашій школі   10. Вони мають змогу навчатися, пізнавати світ та спілкуватися із ровесниками  так, як усі інші діти.

До дня інваліда в школі було проведено виховні години «Ми різні, але ми єдині», конкурс малюнків «Доброта спасе світ».

У кабінеті шкільного психолога є куточок релаксації, який можуть відвідати як учні, так і вчителі. Цього тижня заняття з використанням методичного обладнання для  релаксації проводилися для  дітей з особливими потребами , учнів 2-6 класів. Цікавою була робота з тактильним килимком, який наповнений різними матеріалами за формою та структурою;  із так званим «китайським дощем» (слухове сприйняття); «чарівною колбою» (візуальне сприйняття ). Завершальним етапом заняття була динамічна гра-розминка «Австралійський дощ».

• Куточок релаксації у психолога_1
  • Конкурс малюнків_1