Ви тут: МетодикаАтестація ліцею

Атестація ліцею

Згідно з наказами   відділу освіти і науки Нікопольської міської ради від 11.08. 2015р. № 223 «Про проведення державної атестації загальноосвітніх навчальних закладів міста Нікополя у 2015-2016 навчальному році» та № 291\1 від  17.11.2015 «Про проведення з державної атестації комунального закладу «Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9»  18 січня  2016 року відбулася публічна презентація школи, на якій були присутні начальник відділу освіти і науки Нікопольської міської ради Сафонова В.В. та члени комісії – методисти методичного кабінету, педагогічний і батьківський колективи, громадськість, засоби масової інформації.

• Атестація школи_1
  • Атестація школи_2
  • Атестація школи_3
  • Атестація школи_4
  • Атестація школи_5
  • Атестація школи_6
  • Атестація школи_1
  • Атестація школи_2

9 лютого 2016 року комісія, яка проводила атестаційну експертизу, ознайомила педколектив школи з висновками щодо роботи закладу в міжатестаційний період. За наслідками атестаційної експертизи встановлено, що освітні послуги, що надаються комунальним закладом «Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9» у сфері загальної середньої освіти (початкова загальна, базова загальна, повна загальна середня освіта) відповідають державним стандартам. Експертна комісія пропонує відділу освіти і науки Нікопольської міської ради визнати комунальний заклад «Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9» атестованим з високим рівнем діяльності у сфері загальної середньої освіти за заявленими рівнями з обсягом прийому 1196 осіб, терміном на 10 років.

Наказ про підсумки державної атестації