Ви тут: ВиховнаВиховні заходи2015-2016 н.р.Чорнобиль не має минулого часу

Чорнобиль не має минулого часу

Ми атомні заложники прогрессу,

Вже в нас нема ні лісу, ні небес.

Так і живем од стресу і до стресу,

Абетку смерті маємо –  АЕС.

Л. Костенко

Сьогодні 30-ті роковини наймасштабнішої техногенної катастрофи в історії людства. Аварія, що сталась на Чорнобильській АЕС, не забудеться ніколи, тому що люди, які усували наслідки цього  страшного лиха,  врятували тоді від катастрофи не тільки Україну, а й увесь світ.

До цієї дати в школі було проведено низку заходів. У шкільній бібліотеці було організовано тематичні книжкову  та фотовиставки. Класні керівники початкової школи для своїх вихованців провели хвилинку інформаційного простору «Чорна дата України». Відбувся захист презентацій учнів 10-11 класів «Чорнобиль – найбільша техногенна катастрофа XX ст..». Учні школи взяли участь у міських  конкурсах малюнків «Чорнобильська трагедія засобами образотворчого мистецтва» та  власних віршів «Вони врятували не лише життя».

26 квітня 2016 року в школі пройшла єдина виховна година «Чорнобильська трагедія – біль України».

• Чорнобиль_1
  • Чорнобиль_2