Звіт директора школи 2016

4 вересня 2016 року у школі відбулася батьківська конференція, на якій адміністрація навчального закладу звітувала про проведену навчально-виховну роботу за минулий рік. На конференції були присутні голови та члени класних батьківських комітетів усіх класів, а також педагогічний колектив. Директор школи Казакова Галина Вікторівна надала присутнім офіційні дані: про успішну атестацію навчального закладу, про рух та успішність учнів, соціальний паспорт школи, особливості харчування в 2015-2016 навчальному році, про роботу з обдарованими, про участь і перемоги учнів школи у Всеукраїнських творчих та інтелектуальних конкурсах, про перемоги та здобутки педагогів школи, активну громадянську позицію батьків. Як підсумок, Галина Вікторівна окреслила пріоритетні завдання школи на 2016-2017 навчальний рік. Заступник директора з НВР Асессорова С.В. ознайомила присутніх з підсумками проведення ДПА, ЗНО та основними напрямками роботи педколективу на новий навчальний рік. Деревянко А.Ю., заступник директора з ВР, дала вичерпну інформацію про реалізацію шкільної програми з  національно – патріотичного виховання та систему роботи зі збереження життя та зміцнення здоров’я учнів. Заступник директора з АХЧ Хоменко Н.І. звітувала про виконані роботи з господарських питань і ознайомила з планом ремонтних робіт на 2016-2017 н.р. Практичний психолог школи Гапоненко О.Є. провела анкетування серед батьків з метою вивчення стилів поведінки батьків у конфліктах.

Таким чином, можна  сказати, що дружна шкільна громада: діти та батьки, адміністрація та педколектив – упевнено вирушають у новий навчальний рік за новими перемогами та здобутками.

• Звіт директора школи_1
  • Звіт директора школи_2