Ви тут: ВиховнаВиховні заходи2016-2017н. р.Визволення Нікополя

День визволення м. Нікополя від фашистських загарбників

Вони у битві чесно полягли,

А іншого – ні вибору, ні змоги.

Вони загинули. Але перемогли,

Бо віддали життя для Перемоги.

8 лютого 2017 року в КЗ «НСЗШ №9» було проведено низку заходів до Дня визволення м. Нікополя від фашистських загарбників. Для учнів 1-4 класів були проведені інформ-хвилинки «Забуттю не підлягає». Класні керівники 5-7 класів провели єдину виховну годину «І в пам’яті, і в серці назавжди». В шкільній бібліотеці  працювала тематична виставка «Уклін переможцям». Колективи учнів разом з класними керівниками привітали ветеранів Другої Світової війни зі святом, завітавши у гості до них. Педагог-організатор з учнями 8 класів  провела літературну композицію «Ніхто не забутий, ніщо не забуте!», під час якої учні переглянули кінохроніку тих років. Присутні  вшанували загиблих хвилиною мовчання. Наприкінці заходу на маках та голубах, символах України, діти написали побажання рідному місту та розмістили їх на карті м. Нікополя.

• Визволення Нікополя_3
  • Визволення Нікополя_4