See other templatesSee other templates
Menu
Ви тут: НавчанняГотуємось до ЗНО

Готуємось до ЗНО

Корисні посилання щодо завершення навчального року 2021-2022 та підготовки учнів до ЗНО з іноземної мови

 1. Про скасування ДПА для учнів 4-х, 9-х класів

https://mon.gov.ua/ua/news/uchniv-4-h-ta-9-h-klasiv-zvilneno-vid-prohodzhennya-dpa-u-20202021-navchalnomu-roci

 1. Тест ЗНО з англійської мови ( особливості тесту 2021)

https://osvita.ua/test/training/5048/

 1. Графік проведення ЗНО 2020-21

https://osvita.ua/test/81732/

 1. Програма зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов, поділ на профільний та стандартний рівень на тестуванні та додатки з лексичними діапазонами усіх тем, які будуть охоплені і потрібні для успішного складання (вона була затверджена у 2018 році і залишається дійсною у цьому).

https://osvita.ua/doc/files/news/10/1005/Inozemni.pdf

 1. Лексичний мінімум для проходження тесту ЗНО з англійської мови

https://znoclub.com/images/pdf/Lexical-minimum-enZNO-2017.pdf

 1. Тренуємо аудіювання https://www.dailyesl.com/

https://www.esl-lab.com/

https://znoclub.com/pidgotovka-do-zno/1070-anglijska-mova-7-sajtiv-dlya-trenuvannya-navichok-audiyuvannya.html

 1. Готуємось до виконання завдання «Письмо» - критерії оцінювання

https://znoclub.com/pidgotovka-do-zno/142-kriteriji-otsinyuvannya-zavdannya-z-rozgornutoyu-vidpoviddyu-z-anglijskoji-movi.html

приклади ситуацій - https://znoclub.com/images/pdf/Writing_20Tasks_EnglishZNO.pdf

шаблон написання formal/informal letter https://znoclub.com/images/pdf/writingZNO_2_letters_shablon.pdf

шаблон написання opinion essay https://znoclub.com/images/pdf/shablon_zno_essay_en.PDF

 1. Підбірка тестів ЗНО починаючи з 2009 року https://zno.osvita.ua/english/
 2. Тести на виконання за певний проміжок часу, практично відтворення “реального ЗНО”, лише в домашніх умовах;) https://www.znonasharu.org.ua/anglijska-mova2021
 3. Відмінний сайт для підготовки, так як тут подані на кожну граматичну тему відеоурок, матеріали для самопідготовки та тест на перевірку теми. https://ilearn.org.ua/
 4. Мега сайт, так як тут ви можете “прокачати” всі частини тесту від Matching до Grammar. А також пройти ЗНО минулих років та отримати поради щодо написання письмової частини.

http://zno.academia.in.ua/course/view.php?id=9

 1. Безкоштовні онлайн-курси для підготовки до ЗНО

https://enbook.greenforest.ua/book/411ce2fc376efc0702519d1a6b580a8b0a9eb1a4?section=0042c8e7a6d9e9cb62bdf54b3bffc6ebfb7c65d9

https://courses.ed-era.com/courses/course-v1:EDERA_OSVITORIA_GREENCOUNTRY+ENG101+2020/about

https://course.besmart.study/course/anglijska_mova_onlajn-pidgotovka_do_zno-687/

https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-v1:NAUKMA+ZNO_Eng_101+2019_T3/about

Корисні ресурси для підготовки до ЗНО з української мови та літератури

 1. zno.osvita.ua/ukrainian/
 2. osvita.ua/test/training/77029/

Матеріали для підготовки:

  1. arealme.com

Онлайн-тест словникового запасу. Доволі простий тренажер, який нещодавно був дуже популярним серед користувачів українського Facebook. Як серйозне джерело підготовки його навряд чи можна розцінювати, але приблизно оцінити багатство свого словника – це завжди цікаво. І не забувайте позмагатись із друзями :)

2. webpen.com.ua

Комплексний тренажер з української мови. Поєднує компактний виклад теоретичного матеріалу із великим обсягом практичних завдань. Ви зможете перевірити свої знання із фонетики, лексики, орфографії та культури мова. Чудовий додатковий засіб перевірки й засвоєння знань у підготовці до ЗНО з української мови.

3. ukr-mova.in.ua

Зручний і красивий ресурс із великою базою вправ, головний акцент яких  - допомогти розібратись зі «складними випадками». Часто найбільш поширені помилки із поясненнями ви могли бачити у сторінках соцмереж. Також радимо слідкувати за оновленнями блогу на цьому сайті, де у компактній ілюстрованій викладено багато орфограм.

4. learningapps.org

Інтерактивний додаток з української літератури, який допоможе вам краще засвоїти відповідності між письменниками та їх псевдонімами. Рекомендуємо пройти після створення таблички й для закріплення знань, коли повторюватимете усю програму ЗНО.

5. learningapps.org

Ще один додаток, який знадобиться вам при підготовці до ЗНО з української літератури. Встановіть відповідність між цитатою та літературним героєм – це один із найпопулярніших тестів на ЗНО. Єдиний недолік цього тренажера з української літератури – не всі твори і персонажі стосуються чинної програми. Але повправлятись у знанні української літератури ніколи не завадить.

6. learningapps.org,

(http://learningapps.org/2197145)

Одразу два посилання на додатковий спосіб підготовки до ЗНО з української літератури. Вам необхідно встановити відповідність із цитатою та літературною героїнею чи літературним героєм. Недолік такий же, як і в попередньому посиланні.

7. learningapps.org/2274443

Чудовий додаток для розширення своїх знань у родо-жанровій специфіці творів української літератури. Підходить не лише для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання, а й для навчання у школі.

 

Корисні ресурси для підготовки до ЗНО з історії України :

Тренувальні вправи та тести :

1. zno.osvita.ua/ukraine-history/

2. osvita.ua/test/training/history/

 

Матеріали для підготовки :

- Тестові посібники для підготовки до ЗНО з історії;

- Тести з ЗНО минулих років;

- Курси підготовки до ЗНО з історії.

 

Цікаві сайти та посилання :

1. courses.prometheus.org.ua/

Інтерактивний курс « Історія України. Повний курс підготовки до ЗНО » на освітній платформі Prometheus. Курс поєднує компактний виклад теоретичного матеріалу та практичні завдання для закріплення. Безкоштовно, дуже зручно ( матеріал чітко структурований по темам, завдяки чому  абітурієнти можуть заповнити прогалини у знаннях шкільного курсу історії ), грунтовно.

 

2. lv.testportal.gov.ua/

Комплексний тренажер з підготовки до ЗНО. Сайт зручний тим що велика увага приділяється можливості онлайн-роботі з історичними картами, пам’ятками культури та історії ( найболючіший момент підготовки до ЗНО ), також приділена увага усвідомленню понять та термінів відповідно історичного періоду. Абітурієнтам пропонується закріпити знання та навички за допомогою тестових завдань. 

 

3. kosheliev.icu/

Авторський сайт з комплексній підготовці до ЗНО з історії. Містить корисні лайфхаки з обраних тем ( наприклад, «Як вчити пам'ятки архітектури?» чи «Дати, як їх все ж вчити?» та ін.), тренажери на запам'ятовування дат, термінів, діячів та пам’яток.

 

4. znohistory.ed-era.com/

Сайт містить курс підготовки до ЗНО « Історія України в історіях » - цікавий та змістовний огляд найголовніших подій в історії. Зручний для тих абітурієнтів, які орієнтовані на отримання інформації наочно за допомогою відео та інтерактивних тестів.

 

 

 

Корисні ресурси для підготовки до ЗНО з математики

 

 

 

Матеріали для підготовки:

 

- http://surl.li/aecog Програма ЗНО з математики 2021 року

 

- http://surl.li/aecok Усе, що треба знати про ЗНО з математики 2021

 

- http://surl.li/aecne  Таблиці переведення тестових балів ЗНО з математики у 200-бальну і 12-бальну шкали

 

 1.  https://zno.osvita.ua/mathematics/ тести зно минулих років
 2. http://surl.li/aecng Завдання ЗНО 2021 математика
 3. http://surl.li/aecnj Розв’язки до підручника  ЗНО  Математика Капіносов А. Комплексне видання Посібник призначений для підготовки учнів закладів загальної середньої освіти й абітурієнтів до ЗНО 2021 з математики. Його укладено відповідно до чинної програми ЗНО з математики, затвердженої МОН України . Тема. Показникові рівняння
 4. http://surl.li/aecnm Розв’язки до підручника  ЗНО  Математика Капіносов А. Комплексне видання Посібник призначений для підготовки учнів закладів загальної середньої освіти й абітурієнтів до ЗНО 2021 з математики. Його укладено відповідно до чинної програми ЗНО з математики, затвердженої МОН України . Тема. Комбінаторика
 5. http://surl.li/aecns Збірник типових тестів ЗНО з математики. Посібник призначений для підготовки учнів 11 класів до ДПА у формі ЗНО з математики. Посібник містить тести з математики базового рівня. Збірник складається: структури тестів; відповідей до тестів.
 6. http://surl.li/aecnz ЗНО 2016. Математика. Грунтовна підготовка за 100 днів.Збірник допоможе якісно підготуватись до іспиту ЗНО з математики. Нагадаємо, що у 2016 році екзамен з математики є обо’язковим і бали отримані на зовнішньому незалежному оцінюванні будуть зараховані як державна підсумкова атестація з математики. Посібник складається із таких розділів: тести у форматі ЗНО з  математики; ефективна підготовка до ЗНО та ДПА з математики; контрольні тести; теоретичний матеріал; відповіді до тестів ЗНО з математики.
 7. http://surl.li/aecow  Збірка завдань ЗНО за темами
 8. http://surl.li/aecph «Математика: арифметика, рівняння та нерівності» — перший курс з математичного циклу на EdEra. Цей курс в першу чергу спрямований на підготовку абітурієнтів до вступу у ВНЗ та складання зовнішнього незалежного оцінювання. Окрім того, він підійде учням 9-10 класів, які бажають підтягнути свої знання з математики до належного рівня. 
 9. http://surl.li/ftaq Курс «Математика. Підготовка до ЗНО» на  освітній онлайн-платформі України Prometheus покликаний закріпити знання з базового шкільного курсу математики. Завдяки послідовному викладанню тем, слухачі зможуть самостійно підготуватися до успішного складання ЗНО та ДПА. У курсі розглянуті всі розділи математики, що входять до програми ЗНО, а також розібрані всі типи задач та можливості їх рішення. Окрім завдань з математики, на курсі є допоміжні відео з корисними рекомендаціями для підготовки до ЗНО та конспекти лекцій .
 10.  http://surl.li/aecpu Тематичні тренувальні тести для підготовки до ЗНО з математики
 11. http://surl.li/aecpx Онлайн-тести підготовки до ЗНО з математики
 12. http://ua.onlinemschool.com/math/zno/ Онлайн тести ЗНО з математики з поясненням та відео. Підготовка до ДПА. У цьому розділі зібрані тести з математики для підготовки до ЗНО 2015-2016 років. Це тести основних і пробних сесій, а також демонстраційні  варіанти ЗНО з математики. Кожний тест ЗНО не лише складається із завдань, до яких треба знайти правильну відповідь. Натиснувши кнопку Дивитись пояснення, можна переглянути розв'язок цих завдань у письмовому вигляді + відео. Таким чином, за допомогою тестів ви зможете не лише перевірити і оцінити свої знання, а також розібратись із алгоритмом вирішення задач.
 13. http://surl.li/lhpk Відеоуроки з математики з 4 по 11 клас, зроблені у вигляді презентацій, містять теоретичну частину, розв'язання прикладів і проходження тестування по темі, що вивчається.

 

Сайт для проходження тестів ЗНО онлайн та підготовки майбутніх абітурієнтів для проходження зовнішнього незалежного оцінювання створений провідним українським освітнім інтернет-ресурсом Освіта.ua.

Спосіб виконання всіх тестових завдань у запропонованих на сайті тестах максимально наближений до реальних тестів, а форма надання відповіді відповідає виду, що пропонується абітурієнтам у бланку відповідей під час проходження реальних тестів ЗНО.

Після виконання тестових завдань кожного тесту надаються правильні відповіді на всі завдання та розраховується результат у тестових та рейтингових балах, також визначається час витрачений на виконання тесту.

Для кожного предмету ви можете відкрити повний список всіх тестових завдань зовнішнього незалежного оцінювання. У цьому варіанті проходження ЗНО онлайн ви зможете отримати правильну відповідь на кожне завдання відразу після його виконання.

Для отримання додаткової інформації про розрахунок тестових та рейтингових балів, порядок оцінювання тестових завдань, час, що надається для виконання тестів ви можете скористатись розділом «Довідка».

Більше інформації про проведення зовнішнього оцінювання ви можете отримати на сайті Освіта.ua.


Меню

Menu

Карта сайта

Menu
Go to top