Вступ до ліцею

Шановні батьки! На сайті «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти» Ви маєте можливість подати заяву на вступ дитини до ліцею. Для цього необхідно зареєструватись на сайті, обрати заклад загальної середньої освіти, створити заявку та підтвердити її документами у закладі. ПОСИЛАННЯ НА САЙТ.

Правила прийому дітей до ліцею  – нові правила і нововведення

Згідно з новими правилами, діти, які прописані і проживають на території, яку обслуговує ліцей, не проходитимуть конкурсний відбір для зарахування до навчального закладу. Ці діти матимуть право на першочергове зарахування до ліцею.

Таке право також отримають учні, брати чи сестри яких вже навчаються у цьому закладі, та діти вчителів, які там викладають.

Набір першокласників буде тривати до 1 червня, а з початку літа, якщо залишаться вільні місця, дитину можуть зарахувати до вибраної школи, а не за місцем проживання. Однак в такому випадку вже буде проводитися конкурс.

Етапи зарахування дітей до першого класу:

23 квітня – 31 травня: здійснюється прийом документів дітей та зарахування, які проживають на закріпленій території обслуговування, тобто в мікрорайоні ліцею.

1 червня – 15 червня: навчальні заклади здійснюють прийом документів та зарахування дітей на вільні місця, які залишились після прийому дітей з мікрорайону.

До 1 вересня керівник навчального закладу видає наказ про зарахування.

Переглянути відео-запрошення для майбутніх першокласників