Ви тут: ВиховнаВиховні заходи2013-2014 н.р.День партизанської слави

День партизанської слави

Напередодні Дня партизанської слави учні школи вітали ветеранів-підпільників і партизанів. Цій даті були присвячені зустрічі з відомими в місті людьми, які в роки війни в тилу ворога наближали День Перемоги.

У міській дитячій бібліотеці відбулася зустріч 8-А класу з партизанкою Осиповою Євдокією Авер`янівною. Школярі були вражені розповіддю жінки, яка пройшла концтабори й дивом залишилася живою.

Учні 9-Б класу запросили на зустріч героїв-партизанів Тарасюка Пилипа Сидоровича та Кириченка Геннадія Никифоровича. Школярі разом з ветеранами ніби пройшли нелегкими дорогами війни, перегорнули сторінки героїчного минулого нашої Батьківщини.

Зустріч у міській дитячій бібліотеці учнів 8-А класу з партизанкою Осиповою Євдокією Авер'янівно