Ви тут: ЛіцейБібліотекаБібліотечний актив

Робота активу

Бібліотечний актив нашої школи складається з 10 учнів з 5 по 11 клас. До нього входять члени ради бібліотеки, «Книжкової лікарні», члени оргкомітету з перевірки стану підручників „Шануймо книгу!” Актив бібліотеки проводить регулярні перевірки підручників двічі на навчальний рік, а також під час здачі підручників в кінці навчального року. У кожному класі працюють пости бережли­вих, члени бібліотечного активу класу та школи. При бібліотеці працює «Книжкова лікарня» . Юні книголюби проводять ремонтні та відновлювальні роботи, дарують книгам друге життя, беруть участь в оформленні стіннівок і стендів, на яких розміщені правила користування книгами і поради щодо їх ремонту, алгоритм пошуку інформації в бібліотеці . Допомагають в проведенні свят та бесід з учнями "Звідки прийшла книга", "Скільки коштує підручник?" по збереженню підручників згідно плану роботи бібліотеки.

• Бібліотечний актив_1
  • Бібліотечний актив_2