Ви тут: НавчанняСемінари, конференції, педрадиСемінар-практикум «Розвиток творчої особистості молодших школярів в умовах особистісно орієнтованого навчання»

19.12.2014 у КЗ «НСЗШ №9» відбувся семінар-практикум «Розвиток творчої особистості молодших школярів в умовах особистісно орієнтованого навчання». Під час семінару було розглянуто ряд важливих питань сучасного освітнього простору в умовах впровадження Нового державного стандарту освіти. МО вчителів початкових класів КЗ «НСЗШ №9» презентувало свої форми і методи роботи у рамках теми семінару. Цікавим відкриттям для гостей стала презентація веб-квесту «Скажи своє слово про Україну». Цей вид проектного навчання – одна із багатьох інноваційних технологій, які практикуються в школі – ще раз засвідчив високий рівень професіоналізму вчителів початкових класів. Також радо вітав гостей семінару шкільний Добрик, він прозвітував про добрі справи учнів навчального закладу. Був проведений і майстер-клас, на якому вчителі змогли власноруч виготовити різдвяного ангела. І насамкінець всіх привітав Святий Миколай, бажаючи присутнім миру, добра та злагоди.
  • Міський семінар_1
  • Міський семінар_2