Звіт директора школи перед батьківською громадськістю

Директор_14 вересня 2015 року у школі відбулася батьківська конференція, на якій адміністрація школи звітувала про проведену навчально-виховну роботу за минулий рік. На конференції були присутні голови та члени класних батьківських комітетів всіх класів, а також, педагогічний колектив. Директор школи Казакова Галина Вікторівна надала присутнім офіційні дані: про рух та успішність учнів, соціальний паспорт школи, особливості харчування в 2014-2015 навчальному році, про роботу з обдарованими учнями, про участь учнів школи у Всеукраїнських конкурсах, розповіла про активне шкільне життя невтомних вчителів, дітей, батьків. Як підсумок, Галина Вікторівна окреслила основні завдання школи на 2015-2016 навчальний рік. Заступник директора з НВР Асессорова С.В. ознайомила присутніх з підсумками проведення ДПА та основними напрямками роботи педколективу на новий навчальний рік. Деревянко А.Ю., заступник директора з ВР, дала вичерпну інформацію про реалізацію шкільної програми національно – патріотичного виховання та систему роботи зі збереження життя та зміцнення здоров’я учнів. Заступник директора з АХЧ Хоменко Н.І. звітувала про виконані роботи з господарських питань і ознайомила з планом ремонтних робіт на 2015-2016 н.р.