Ви тут: ВиховнаВиховні заходи2015-2016 н.р.День Збройних Сил України

День Збройних Сил України

День Збройних Сил України.

6 грудня Україна святкує День Збройних Сил України. Це свято всіх чоловіків: від фронтовиків, що воювали під час Другої світової війни, до хлопців – майбутніх захисників держави.

4 грудня в КЗ «НСЗШ №9» відбулися заходи , присвячені цій даті. Учні 8-В та 10-А класу радо зустріли учасника АТО, батька одного з учнів школи, Романця Сергія Володимировича. Хлопці познайомили присутніх з історією формування Збройних Сил України, звернули увагу на сьогоднішні протистояння на сході України, пом’янули хвилиною мовчання загиблих воїнів, що боронили рідну землю; а дівчата привітали всіх присутніх хлопців та чоловіків зі святом.

Насамкінець, діти дійшли висновку, що найбільше зло людства – війна, тому кожна країна повинна виховувати своїх майбутніх захисників.

• Виховна година _1
  • Виховна година _2