Ви тут: ВиховнаВиховні заходи2016-2017н. р.День захисника України

День захисника України

День захисника України — свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем українського козацтва. До цієї дати в школі пройшли виховні години для учнів 1-11 класів. Класні керівники  знайомили учнів із традиціями  та звичаями козаків, акцентуючи увагу школярів на тому, що ті споконвіку були захисниками та оборонцями рідної землі. І навіть сьогодні, у буремні для нашої країни дні, наші сучасники стоять на сторожі рідного краю, обороняючи неньку Україну від усіх лих.

У цей День ми приєднуємося до привітань на адресу всіх захисників нашої країни! Бажаємо їм благополуччя і сил, здоров’я і щастя! Мирного неба і смачного хліба! Зі святом Вас, дорогі наші захисники!

• День захисника України _1
  • День захисника України _2