Відділ освіти і науки Нікопольської міської ради

оголошує конкурс на заміщення вакантної посади керівника

Комунального закладу «Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9»

Найменування і місце знаходження закладу: Комунальний заклад «Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9»; м. Нікополь, вул. Шевченко, буд. 87.

Найменування посади та умови оплати: директор, посадовий оклад – 8010,00 грн.,  передбачається доплата за педагогічний стаж згідно з чинним законодавством.

Кваліфікаційні вимоги до керівника закладу:

-         громадянство України;

-         вільне володіння державною мовою;

-         вища освіта не нижче магістра (спеціаліста);

-         стаж педагогічної роботи та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років;

-         організаторські здібності;

-         стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконувати професійні обов’язки.

Перелік документів, які надаються для участі у конкурсі:

1. заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  2. автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
    1. копію паспорта громадянина України;
    2. копію документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);
    3. документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;
    4. копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) діяльності не менше трьох років на момент їх подання (крім приватних та корпоративних закладів освіти);
    5. довідку про відсутність судимості;
      1. довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;
      2. мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Термін подання документів для участі в конкурсі: з 05 по31 травня 2021 року включно.

Місце подання документів для участі в конкурсі: відділ освіти і науки Нікопольської міської ради, кабінет № 12; м. Нікополь, вул. Трубників, буд.3.

Дата та місце початку конкурсного відбору: 14 червня 2021  року,              м. Нікополь, вул. Шульгіна буд.2

Складові та тривалість конкурсного відбору:

- перевірки знання законодавства у сфері загальної середньої освіти, зокрема Законів України "Про освіту", «Про повну загальну середню освіту» та інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти (не більше 30 хв.);

- перевірки професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання (не більше 30 хв.);

- публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти (не більше 15 хв.);

-         надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування (не більше 30 хв.).

Контактна особа, яка уповноважена надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі в конкурсі: ­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­Гергель Марина Олександрівна, юрисконсульт групи централізованого господарського обслуговування відділу освіти і науки Нікопольської міської ради, тел. 099-72-94-134, адреса електронної пошти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..