Ви тут: НавчанняСемінари, конференції, педради

Семінари, конференції, педради

Педрада на тему «Інноваційні засоби та форми організації навчального процесу STEM-освіти»

1 листопада 2017 року в КЗ «НСЗШ №9» відбулася педрада на тему «Інноваційні засоби та форми організації навчального процесу STEM-освіти», на якій педколектив ознайомився з особливості STEM-навчання та засобами  й обладнанням STEM, зокрема з можливостями Всеукраїнського віртуального наукового STEM-центру. На педраді виступили з доповідями заступник директора з НВР Костюченко В.І. («Особливості STEM-навчання у контексті  Нової української школи: методичні рекомендації, глосарій)», учитель фізики Стиценкова О.В. («Засоби та обладнання STEM»), учитель початкових класів Літвінцева Н.М. ( «STEM-навчання на уроках у початковій школі»), учитель біології Швайка Н.П. ( «Реалізація STEM-підходів на уроках природничого циклу»).

• Педрада_1
  • Педрада_2